Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kel
Film Freak - 932 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2008
Location: Piteå, Sweden
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Blackfly (1991) - Feb 05, 2012
95 Blackadder Goes Forth (1989) - Jan 30, 2012
85 Black Adder the Third (1987) - Jan 29, 2012
80 Black-Adder II (1986) - Jan 29, 2012
70 The Black Adder (1983) - Jan 29, 2012
90 Drive (2011) - Jan 28, 2012
90 The Guard (2011) - Jan 22, 2012
75 X-Men: First Class (2011) - Jan 22, 2012
75 13 Assassins (2011) - Jan 19, 2012
70 Real Steel (2011) - Jan 18, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?