Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kelleri
Movie Buff - 379 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Jacksonville, Florida, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
95 Imitation of Life (1959) - Mar 05, 2011
80 Sleepless in Seattle (1993) - Sep 04, 2009
75 Mulan (1998) - Sep 04, 2009
80 Carrie (1976) - Sep 04, 2009
89 Breakfast at Tiffany's (1961) - Sep 04, 2009
88 The Goonies (1985) - Sep 04, 2009
95 The Color Purple (1985) - Sep 04, 2009
30 The Girl Next Door (2004) - Sep 04, 2009
95 Star Trek (2009) - Sep 04, 2009
80 Muriel's Wedding (1994) - Sep 04, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kelleri. Why not go rank more films, then come back and check it out again?