![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kelsimus | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2008
Location: USA
|

| 70 | American Pie (1999) - Jul 09, 2008 |
| 75 | Monsters, Inc. (2001) - Jul 09, 2008 |
| 75 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 09, 2008 |
| 70 | Save the Last Dance (2001) - Jul 09, 2008 |
| 70 | The Cell (2000) - Jul 09, 2008 |
| 75 | Meet the Fockers (2004) - Jul 09, 2008 |
| 50 | Pearl Harbor (2001) - Jul 09, 2008 |
| 50 | Final Destination 2 (2003) - Jul 09, 2008 |
| 30 | Child's Play (1988) - Jul 09, 2008 |
| 50 | Sweet Home Alabama (2002) - Jul 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |