![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kema | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2006
Location: USA
|

| 100 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Lilo & Stitch (2002) - Aug 13, 2007 |
| 20 | 8 Mile (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | xXx (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Monster-in-Law (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Cat in the Hat (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |