![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kemikals | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2006
Location: USA
|

| 80 | Manic (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Enemy at the Gates (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 75 | How High (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Wassup Rockers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Light It Up (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Get Rich or Die Tryin' (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Hustle & Flow (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | BloodRayne (2006) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |