![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kepella | |
![]() |
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: Apr 3, 2006
Location: USA
|

| 90 | The Book of Eli (2010) - May 31, 2010 |
| 90 | The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - May 31, 2010 |
| 70 | Independence Day (1996) - May 31, 2010 |
| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - May 31, 2010 |
| 95 | Sunshine (2007) - May 31, 2010 |
| 95 | The Fifth Element (1997) - May 31, 2010 |
| 85 | Stigmata (1999) - May 31, 2010 |
| 65 | Dude, Where's My Car? (2000) - May 31, 2010 |
| 85 | Predator 2 (1990) - May 31, 2010 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - May 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |