Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kermtzu
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Mount Morris, MI, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: A little strange but never boring.
Recent Rankings
88 This Is Spinal Tap (1984) - Aug 18, 2007
9 Mission: Impossible (1996) - Aug 18, 2007
20 Spaceballs (1987) - Aug 18, 2007
15 A View to a Kill (1985) - Aug 18, 2007
91 Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 18, 2007
85 The Princess Bride (1987) - Aug 18, 2007
79 Superman: The Movie (1978) - Aug 18, 2007
90 The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 18, 2007
94 The Incredibles (2004) - Aug 18, 2007
90 Fierce Creatures (1997) - Aug 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kermtzu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?