Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kerouac_
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: Belgrade, Serbia
Recent Rankings
98 Five Easy Pieces (1970) - Jul 30, 2009
99 Andrei Rublev (1966) - Jul 30, 2009
99 City Lights (1931) - Jul 30, 2009
99 Satan's Brew (1976) - Jul 30, 2009
99 Stalker (1979) - Jul 30, 2009
99 The Night of the Hunter (1955) - Jul 30, 2009
99 The Holy Mountain (1973) - Jul 30, 2009
100 The Sacrifice (1986) - Jul 30, 2009
100 Zorba the Greek (1964) - Jul 30, 2009
100 The Seventh Seal (1957) - Jul 30, 2009
Mini-Review: Bergman's best. Love will save the world.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kerouac_. Why not go rank more films, then come back and check it out again?