![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kerwin15 | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | Oldboy (2003) - Aug 22, 2009 |
| 71 | The Lion King (1994) - Aug 22, 2009 |
| 92 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 22, 2009 |
| 91 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 22, 2009 |
| 92 | 28 Weeks Later... (2007) - Aug 22, 2009 |
| 93 | The Princess Bride (1987) - Aug 22, 2009 |
| 83 | Kingdom of Heaven (2005) - Aug 22, 2009 |
| 10 | Patch Adams (1998) - Aug 22, 2009 |
| 91 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 22, 2009 |
| 61 | Analyze That (2002) - Aug 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |