Kharon_tr

kharontr
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2012
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 28 Dec 2012
68 20% Shrek 2 (2004) - Rated 19 Dec 2012
73 32% The Legend of Zorro (2005) - Rated 19 Dec 2012
71 30% Puss in Boots (2011) - Rated 19 Dec 2012
81 58% The Faculty (1998) - Rated 19 Dec 2012
90 78% Natural Born Killers (1994) - Rated 19 Dec 2012
94 84% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Dec 2012
86 69% Desperado (1995) - Rated 19 Dec 2012
87 70% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 19 Dec 2012
81 58% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 19 Dec 2012