Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Please justify the endi...
the Blog Collections Watch - AFI 100
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Kiitoksia
Movie Buff - 454 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2008
Location: Los Angeles, CA, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
79 Crazy Heart - Mar 20, 2010
91 Mulholland Drive - Feb 21, 2010
85 Amistad - Feb 12, 2010
82 The Hurt Locker - Jan 27, 2010
80 Cutthroat Island - Jan 22, 2010
76 The White Ribbon - Jan 20, 2010
75 Sherlock Holmes - Jan 15, 2010
69 Avatar - Jan 04, 2010
76 Up in the Air - Jan 02, 2010
77 Fantastic Mr. Fox - Dec 09, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kiitoksia. Why not go rank more films, then come back and check it out again?