![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
KillerXombie | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2007
|

| 88 | 12 Monkeys (1995) - Sep 01, 2007 |
| 36 | Constantine (2005) - Aug 28, 2007 |
| 48 | The Constant Gardener (2005) - Aug 28, 2007 |
| 66 | Confidence (2003) - Aug 28, 2007 |
| 74 | Con Air (1997) - Aug 28, 2007 |
| 73 | Collateral (2004) - Aug 28, 2007 |
| 52 | Cold Mountain (2003) - Aug 28, 2007 |
| 32 | Cold Creek Manor (2003) - Aug 28, 2007 |
| 73 | Coffee and Cigarettes (2003) - Aug 28, 2007 |
| 62 | Closer (2004) - Aug 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |