![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Killfast37 | |
![]() |
Cinema Addict - 1433 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 29, 2012 |
| 65 | Outrage: Way of the Yakuza (2010) - Jan 27, 2012 |
| 84 | Hesher (2010) - Nov 19, 2011 |
| 20 | Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell (2001) - Nov 18, 2011 |
| 75 | The Lost (2005) - Nov 18, 2011 |
| 75 | Terri (2011) - Nov 18, 2011 |
| 65 | Red State (2011) - Oct 26, 2011 |
| 79 | Bronson (2009) - Oct 19, 2011 |
| 85 | Videodrome (1983) - Oct 18, 2011 |
| 70 | The Perfect Host (2010) - Oct 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |