![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kilobears | |
![]() |
Movie Buff - 270 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2011
Location: Toronto, Ontario, Canada
|

| 95 | One Froggy Evening (1955) - Apr 05, 2011 |
| 90 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Apr 05, 2011 |
| 70 | The Terminator (1984) - Apr 05, 2011 |
| 70 | The X-Files: I Want to Believe (2008) - Apr 05, 2011 |
| 60 | X-Men: The Last Stand (2006) - Apr 05, 2011 |
| 50 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Apr 05, 2011 |
| 90 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Apr 05, 2011 |
| 30 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Apr 05, 2011 |
| 100 | Die Hard (1988) - Apr 05, 2011 |
| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Apr 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |