![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kilus | |
![]() |
Movie Buff - 287 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2006
Location: Australia
|

| 90 | Avatar (2009) - Feb 08, 2010 |
| 76 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Aug 02, 2009 |
| 85 | Crimson Tide (1995) - Aug 02, 2009 |
| 84 | School of Rock (2003) - Aug 02, 2009 |
| 71 | Terminator Salvation (2009) - Aug 02, 2009 |
| 84 | Star Trek: The Motion Picture (1979) - Aug 02, 2009 |
| 88 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 02, 2009 |
| 70 | Star Trek: Nemesis (2002) - Aug 02, 2009 |
| 79 | Star Trek (2009) - Aug 02, 2009 |
| 59 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Aug 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |