Kimko

kimko
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 0% The Skin I Live In (2011) - Rated 28 Mar 2012
88 44% Cedar Rapids (2011) - Rated 10 Mar 2012
85 28% In a Better World (2010) - Rated 05 Mar 2012
94 85% Margin Call (2011) - Rated 26 Feb 2012
90 62% The African Queen (1951) - Rated 26 Feb 2012
92 76% Lost Horizon (1937) - Rated 26 Feb 2012
94 85% Sexy Beast (2001) - Rated 26 Feb 2012
92 76% Witness (1985) - Rated 26 Feb 2012
93 82% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 26 Feb 2012
96 94% Black Book (2006) - Rated 26 Feb 2012