![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
KingJames | |
![]() |
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Sep 28, 2008
Location: Turkey
|

| 50 | The Bourne Identity (2002) - Oct 11, 2008 |
| 90 | Babam Ve Oglum (2005) - Oct 05, 2008 |
| 90 | Sinav (2006) - Oct 05, 2008 |
| 50 | G.O.R.A. (2004) - Oct 05, 2008 |
| 75 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Oct 05, 2008 |
| 75 | Iron Man (2008) - Oct 03, 2008 |
| 50 | Independence Day (1996) - Oct 01, 2008 |
| 90 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Oct 01, 2008 |
| 75 | Shall We Dance? (2004) - Sep 30, 2008 |
| 100 | Braveheart (1995) - Sep 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |