Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
KingSalomon
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2007
Location: Bursa, Turkey
Age: 25
Gender: Male
Status: Single
Recent Rankings
68 Dogma (1999) - Sep 25, 2007
58 The Karate Kid (1984) - Sep 25, 2007
60 Bloodsport (1988) - Sep 25, 2007
62 Point Break (1991) - Sep 25, 2007
66 50 First Dates (2004) - Sep 25, 2007
44 The Animal (2001) - Sep 25, 2007
61 Notting Hill (1999) - Sep 25, 2007
65 Land of the Dead (2005) - Sep 25, 2007
60 King Arthur (2004) - Sep 25, 2007
58 Charlie's Angels (2000) - Sep 25, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with KingSalomon. Why not go rank more films, then come back and check it out again?