![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kinoglaz | |
![]() |
Movie Buff - 342 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2012
Location: Turkey
|

| 80 | Wings of Desire (1987) - Apr 12, 2012 |
| 85 | Mary and Max (2009) - Apr 04, 2012 |
| 80 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Mar 23, 2012 |
| 80 | Neseli günler (1978) - Mar 08, 2012 |
| 78 | The White Ribbon (2009) - Mar 08, 2012 |
| 80 | My Sweet Little Village (1985) - Mar 08, 2012 |
| 80 | Welcome to the Dollhouse (1995) - Mar 08, 2012 |
| 80 | Into the Wild (2007) - Mar 08, 2012 |
| 78 | The Apartment (1960) - Mar 08, 2012 |
| 85 | Sunset Blvd. (1950) - Mar 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |