Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kirky
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2011
Location: UK
Recent Rankings
75 Aliens (1986) - Mar 17, 2011
93 Gangs of New York (2002) - Mar 17, 2011
75 Smokin' Aces (2007) - Mar 17, 2011
87 28 Weeks Later... (2007) - Mar 17, 2011
57 House of Wax (2005) - Mar 17, 2011
90 Mars Attacks! (1996) - Mar 17, 2011
85 District 9 (2009) - Mar 17, 2011
76 Planet Terror (2007) - Mar 17, 2011
88 Pulp Fiction (1994) - Mar 17, 2011
0 Alien 3 (1992) - Mar 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kirky. Why not go rank more films, then come back and check it out again?