![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kjell | |
![]() |
Movie Buff - 350 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2008
Location: Sweden
|

| 90 | Titan A.E. (2000) - Apr 24, 2008 |
| 89 | The Hills Have Eyes (2006) - Apr 24, 2008 |
| 87 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Apr 24, 2008 |
| 91 | Starsky & Hutch (2004) - Apr 24, 2008 |
| 86 | Anger Management (2003) - Apr 24, 2008 |
| 79 | Hulk (2003) - Apr 24, 2008 |
| 85 | MirrorMask (2005) - Apr 24, 2008 |
| 92 | Saw (2004) - Apr 24, 2008 |
| 76 | Barbarella (1968) - Apr 24, 2008 |
| 90 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Apr 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |