![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kladiator | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2009
Location: San Donà di Piave, Venice, Italy
|

| 75 | District 9 (2009) - Nov 06, 2009 |
| 67 | Definitely, Maybe (2008) - Nov 06, 2009 |
| 50 | Death Race (2008) - Nov 06, 2009 |
| 80 | Dawn of the Dead (2004) - Nov 06, 2009 |
| 53 | Dan in Real Life (2007) - Nov 06, 2009 |
| 62 | Cliffhanger (1993) - Nov 06, 2009 |
| 63 | Click (2006) - Nov 06, 2009 |
| 66 | City of Ember (2008) - Nov 06, 2009 |
| 79 | Changeling (2008) - Nov 06, 2009 |
| 76 | Casino (1995) - Nov 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |