Klammoella

klammoella
Movie Buff - 458 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2010
Location: Copenhagen, Denmark, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Lækker

more Recent Ratings

80 87% Mannen som elsket Yngve (2008) - Rated 11 Mar 2011
55 41% Mig og Charly (1978) - Rated 10 Mar 2011
75 81% Show Me Love (1998) - Rated 10 Mar 2011
40 16% Hancock (2008) - Rated 22 Feb 2011
40 16% The Fourth Kind (2009) - Rated 22 Feb 2011
60 51% Irreversible (2002) - Rated 05 Feb 2011
95 98% Bad Boy Bubby (1993) - Rated 05 Feb 2011
55 41% Blue Valentine (2010) - Rated 02 Feb 2011
55 41% Defendor (2009) - Rated 01 Feb 2011
45 24% Das Boot (1981) - Rated 31 Jan 2011