![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
KlarkKent06 | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2006
Location: UK
|

| 79 | The Caine Mutiny (1954) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Mask of Zorro (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Brick (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Alamo (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 73 | The Da Vinci Code (2006) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Million Dollar Baby (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Island (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |