![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kloggle | |
![]() |
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2011
Location: Brazil
|

| 90 | The King's Speech (2010) - Jan 27, 2011 |
| 97 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Jan 27, 2011 |
| 65 | The Scorpion King (2002) - Jan 27, 2011 |
| 81 | Click (2006) - Jan 27, 2011 |
| 86 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jan 27, 2011 |
| 90 | The Simpsons Movie (2007) - Jan 27, 2011 |
| 88 | Madagascar (2005) - Jan 27, 2011 |
| 92 | Good Will Hunting (1997) - Jan 27, 2011 |
| 81 | The Sorcerer's Apprentice (2010) - Jan 27, 2011 |
| 92 | Casablanca (1942) - Jan 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |