Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Knallgrau
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2009
Location: Germany
Recent Rankings
90 Kids (1995) - Oct 29, 2009
95 Secretary (2002) - Oct 29, 2009
100 My Own Private Idaho (1991) - Oct 29, 2009
80 V for Vendetta (2006) - Oct 29, 2009
5 Wild Wild West (1999) - Oct 29, 2009
95 Forrest Gump (1994) - Oct 29, 2009
45 Phone Booth (2003) - Oct 29, 2009
80 The Fountain (2006) - Oct 29, 2009
75 Saving Private Ryan (1998) - Oct 29, 2009
10 Munich (2005) - Oct 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Knallgrau. Why not go rank more films, then come back and check it out again?