![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Knalus | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2009
Location: Calgary, Alberta, Canada
|

| 35 | Bad Santa (2003) - Sep 24, 2009 |
| 35 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Sep 24, 2009 |
| 40 | Sister Act (1992) - Sep 24, 2009 |
| 40 | King Arthur (2004) - Sep 24, 2009 |
| 50 | Planet of the Apes (2001) - Sep 24, 2009 |
| 45 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Sep 24, 2009 |
| 42 | Joe Dirt (2001) - Sep 24, 2009 |
| 65 | Spider-Man 3 (2007) - Sep 24, 2009 |
| 56 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Sep 24, 2009 |
| 50 | Loser (2000) - Sep 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |