Knocka

knocka
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2012
Location: NJ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82% The Breakfast Club (1985) - Rated 17 Nov 2012
10 97% The Sting (1973) - Rated 17 Nov 2012
10 97% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 17 Nov 2012
57% The Spy Who Loved Me (1977) - Rated 17 Nov 2012
82% Forrest Gump (1994) - Rated 17 Nov 2012
82% Citizen Kane (1941) - Rated 16 Nov 2012
12% The Da Vinci Code (2006) - Rated 16 Nov 2012
57% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 16 Nov 2012
32% Hud (1963) - Rated 16 Nov 2012
10 97% True Grit (1969) - Rated 16 Nov 2012