![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Knute5 | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2009
|

| 76 | American History X (1998) - Jun 08, 2009 |
| 79 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jun 08, 2009 |
| 91 | Lost in Translation (2003) - Jun 08, 2009 |
| 92 | The Manchurian Candidate (1962) - Jun 08, 2009 |
| 82 | Mystic River (2003) - Jun 08, 2009 |
| 90 | Super Size Me (2004) - Jun 08, 2009 |
| 78 | Lucky Number Slevin (2006) - Jun 08, 2009 |
| 84 | The Omen (1976) - Jun 08, 2009 |
| 91 | Little Miss Sunshine (2006) - Jun 08, 2009 |
| 83 | American Beauty (1999) - Jun 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |