KodParker

kodparker
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2013
Location: Ankara, Kizilay, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 10% The Kite Runner (2007) - Rated 28 Apr 2013
50 10% Trespass (2011) - Rated 21 Apr 2013
80 75% Runaway Jury (2003) - Rated 12 Apr 2013
57 27% Inseparable (2011) - Rated 07 Apr 2013
65 40% Celal ile Ceren (2013) - Rated 07 Apr 2013
65 40% Evim Sensin (2012) - Rated 31 Mar 2013
55 17% Sag Salim (2012) - Rated 31 Mar 2013
77 67% The Flowers of War (2011) - Rated 24 Mar 2013
80 75% Safe House (2012) - Rated 24 Mar 2013
65 40% Premium Rush (2012) - Rated 23 Mar 2013