![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kodanik Kane | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Tallinn, Estonia
|

| 90 | Thank You for Smoking (2006) - Jul 19, 2009 |
| 80 | The Pelican Brief (1993) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Notting Hill (1999) - Jul 19, 2009 |
| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Jul 19, 2009 |
| 90 | There's Something About Mary (1998) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Pi (1998) - Jul 19, 2009 |
| 100 | Crash (2005) - Jul 19, 2009 |
| 9 | The Bourne Supremacy (2004) - Jul 19, 2009 |
| 9 | Meet Joe Black (1998) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |