![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Konstantin | |
![]() |
Film Freak - 614 Films Ranked
Member Since: May 1, 2008
Location: Concepcion, Concepcion, Chile
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Rocky V (1990) - Dec 14, 2008 |
| 95 | Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion (1997) - Dec 14, 2008 |
| 50 | Baby's Day Out (1994) - Dec 14, 2008 |
| 70 | The Devil Wears Prada (2006) - Dec 14, 2008 |
| 75 | The Thing (1982) - Nov 02, 2008 |
| 75 | Bandits (2001) - Nov 02, 2008 |
| 80 | Deja Vu (2006) - Nov 02, 2008 |
| 80 | An Inconvenient Truth (2006) - Nov 02, 2008 |
| 88 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Nov 02, 2008 |
| 80 | Joe Dirt (2001) - Nov 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |