![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kraaken | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2009
Location: USA
|

| 88 | A Man for All Seasons (1966) - Jul 20, 2009 |
| 88 | Annie Hall (1977) - Jul 20, 2009 |
| 65 | Akira (1988) - Jul 20, 2009 |
| 94 | MASH (1970) - Jul 20, 2009 |
| 85 | The Sum of All Fears (2002) - Jul 20, 2009 |
| 97 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jul 20, 2009 |
| 88 | Seven Up! (1964) - Jul 09, 2009 |
| 95 | In Bruges (2008) - Jul 09, 2009 |
| 98 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Jul 09, 2009 |
| 100 | Once Upon a Time in the West (1968) - Jul 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |