KraftDinner

kraftdinner
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2006
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 43% Bio-Dome (1996) - Rated 14 Aug 2007
100 96% Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 29% The Grudge (2004) - Rated 14 Aug 2007
1% The Passion of the Christ (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 70% Waiting... (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 70% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Aug 2007
90 70% Down to Earth (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 70% Anger Management (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 43% Eraser (1996) - Rated 14 Aug 2007
20 15% My Girl (1991) - Rated 14 Aug 2007