![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Krikri | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2008
Location: USA
|

| 40 | Vantage Point (2008) - May 16, 2008 |
| 50 | Juno (2007) - May 16, 2008 |
| 27 | Donnie Darko (2001) - May 04, 2008 |
| 85 | Stigmata (1999) - May 04, 2008 |
| 30 | The Mask (1994) - May 04, 2008 |
| 70 | Love Actually (2003) - May 04, 2008 |
| 20 | Children of Men (2006) - May 04, 2008 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - May 04, 2008 |
| 65 | Sleepers (1996) - May 03, 2008 |
| 68 | City of Angels (1998) - May 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |