Krisilof

krisilof
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 21% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 11% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
87 57% The Breakfast Club (1985) - Rated 14 Aug 2007
88 69% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
89 80% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
87 57% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
85 41% Miracle (2004) - Rated 14 Aug 2007
65 11% Windtalkers (2002) - Rated 14 Aug 2007
83 33% Slackers (2002) - Rated 14 Aug 2007
89 80% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007