Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kropotkin
Movie Buff - 248 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2010
Location: Slovenia
Recent Rankings
86 The Wizard of Oz (1939) - Jan 31, 2010
60 Air Force One (1997) - Jan 30, 2010
70 The Aviator (2004) - Jan 30, 2010
80 Idiocracy (2006) - Jan 30, 2010
45 21 (2008) - Jan 30, 2010
68 The Fan (1996) - Jan 30, 2010
74 True Lies (1994) - Jan 30, 2010
76 Gattaca (1997) - Jan 30, 2010
83 [Rec] (2007) - Jan 30, 2010
83 Shaun of the Dead (2004) - Jan 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kropotkin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?