Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kums
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2011
Location: Netherlands
Recent Rankings
74 Knowing (2009) - Feb 12, 2012
68 Berlin Calling (2008) - Feb 12, 2012
86 In Time (2011) - Feb 12, 2012
64 Drive (2011) - Dec 18, 2011
63 Rango (2011) - Dec 17, 2011
79 Limitless (2011) - Dec 17, 2011
69 Rio (2011) - Dec 17, 2011
83 Super 8 (2011) - Dec 17, 2011
69 Bad Teacher (2011) - Dec 17, 2011
69 Paul (2011) - Dec 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kums. Why not go rank more films, then come back and check it out again?