Kunoichi

kunoichi
Movie Buff - 184 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2012
Location: Morristown, New Jersey, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% The Help (2011) - Rated 18 Nov 2012
85 70% District B13 (2004) - Rated 24 Oct 2012
85 70% District B13: Ultimatum (2009) - Rated 24 Oct 2012
89 92% P.S. I Love You (2007) - Rated 19 Oct 2012
90 94% Machine Gun Preacher (2011) - Rated 16 Oct 2012
84 52% In Time (2011) - Rated 15 Sep 2012
84 52% Bunraku (2010) - Rated 29 Jul 2012
85 70% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 28 Jul 2012
70 14% Hancock (2008) - Rated 28 Jul 2012
78 22% Hitch (2005) - Rated 28 Jul 2012