Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Kuroi
Movie Buff - 215 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2011
Location: USA
Recent Rankings
92 The Princess Bride (1987) - Aug 31, 2011
80 Dostana (2008) - Apr 18, 2011
82 Dil Se.. (1998) - Apr 18, 2011
68 Devdas (2002) - Apr 18, 2011
84 Chup Chup Ke (2006) - Apr 18, 2011
79 Chance Pe Dance (2010) - Apr 18, 2011
86 Bunty Aur Babli (2005) - Apr 18, 2011
83 Bombay (1995) - Apr 18, 2011
86 Black (2005) - Apr 18, 2011
79 Aaja Nachle (2007) - Apr 18, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Kuroi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?