![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kurt.M | |
![]() |
Movie Buff - 167 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Peterborough, Ontario, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Red Eye (2005) - Dec 13, 2009 |
| 70 | Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Dec 13, 2009 |
| 65 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Dec 13, 2009 |
| 85 | The Boondock Saints (1999) - Dec 13, 2009 |
| 85 | Walking Tall (2004) - Dec 13, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Dec 13, 2009 |
| 75 | Rush Hour 2 (2001) - Dec 13, 2009 |
| 65 | Dan in Real Life (2007) - Dec 13, 2009 |
| 75 | K-PAX (2001) - Dec 13, 2009 |
| 70 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Dec 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |