![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kuurus | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2010
|

| 85 | Zoolander (2001) - Aug 05, 2010 |
| 88 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 05, 2010 |
| 80 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 05, 2010 |
| 80 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Aug 05, 2010 |
| 85 | The Rock (1996) - Aug 05, 2010 |
| 75 | Eraser (1996) - Aug 05, 2010 |
| 88 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 05, 2010 |
| 80 | Teen Wolf (1985) - Aug 05, 2010 |
| 70 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Aug 05, 2010 |
| 75 | Mulan (1998) - Aug 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |