KyleCorkern

kylecorkern
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2012
Location: Kansas City, MO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 3% Balls of Fury (2007) - Rated 14 Feb 2016
87 56% Man on Wire (2008) - Rated 14 Feb 2016
100 96% The Wire (2002) - Rated 14 Feb 2016
90 66% The Office (2001) - Rated 14 Feb 2016
97 91% The Office (2005) - Rated 14 Feb 2016
98 92% The West Wing (1999) - Rated 14 Feb 2016
100 96% Seinfeld (1989) - Rated 14 Feb 2016
82 41% Party Down (2009) - Rated 14 Feb 2016
90 66% Anvil! The Story of Anvil (2009) - Rated 14 Feb 2016
78 25% Sicario (2015) - Rated 14 Feb 2016