Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
KyleR
Film Freak - 541 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2008
Location: Newcastle, UK
Gender: Male
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Bio: I love football, music and films.
Recent Rankings
80 Four Lions (2010) - Dec 14, 2010
92 La Haine (1995) - Dec 14, 2010
65 The Red Shoes (1948) - Dec 13, 2010
80 Shutter Island (2010) - Jul 15, 2010
80 The Basketball Diaries (1995) - Jul 15, 2010
78 Blood Diamond (2006) - Jul 15, 2010
83 Bridge to Terabithia (2007) - Jul 15, 2010
85 Manic (2001) - Jul 15, 2010
80 Toy Story 3 (2010) - Jul 15, 2010
80 Star Trek (2009) - Jul 09, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with KyleR. Why not go rank more films, then come back and check it out again?