Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
L1Wulf
Movie Buff - 418 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
Location: Denver, CO, USA
Recent Rankings
89 Almost Famous (2000) - Feb 24, 2008
90 American Beauty (1999) - Feb 24, 2008
89 Boyz N the Hood (1991) - Feb 24, 2008
60 Major League (1989) - Feb 24, 2008
65 Revenge of the Nerds (1984) - Feb 24, 2008
96 Forrest Gump (1994) - Feb 24, 2008
94 Misery (1990) - Feb 24, 2008
91 Collateral (2004) - Feb 24, 2008
70 Bad Boys II (2003) - Feb 24, 2008
60 Heathers (1989) - Feb 24, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with L1Wulf. Why not go rank more films, then come back and check it out again?