Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LCLKdesigns
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 Pulp Fiction (1994) - Sep 13, 2008
93 Dawn of the Dead (1978) - Sep 13, 2008
100 Love Actually (2003) - Sep 13, 2008
97 Poolhall Junkies (2002) - Sep 13, 2008
99 Spanglish (2004) - Sep 13, 2008
85 The Weather Man (2005) - Sep 13, 2008
94 Martian Child (2007) - Sep 13, 2008
98 Reign Over Me (2007) - Sep 13, 2008
89 Thank You for Smoking (2006) - Sep 13, 2008
90 The Last Kiss (2006) - Sep 13, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LCLKdesigns. Why not go rank more films, then come back and check it out again?