![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LRGM | |
![]() |
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2010
Location: Canada
|

| 70 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Apr 25, 2010 |
| 80 | American Pie (1999) - Apr 25, 2010 |
| 75 | Small Soldiers (1998) - Apr 25, 2010 |
| 75 | Schindler's List (1993) - Apr 25, 2010 |
| 75 | Hercules (1997) - Apr 25, 2010 |
| 70 | Beauty and the Beast (1991) - Apr 25, 2010 |
| 85 | Speed (1994) - Apr 25, 2010 |
| 70 | The Flight of the Phoenix (1965) - Apr 25, 2010 |
| 70 | Joe Dirt (2001) - Apr 25, 2010 |
| 85 | Training Day (2001) - Apr 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |