![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LTrent | |
![]() |
Cinema Addict - 1064 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2008
Location: Dayton, TN, USA
|
|
Message Sent!
Bio: 22 year old college student who is more than obsessed with film. Otherwise, sports, and a good book when I can find the time.
| |

| 76 | I Love You, Man (2009) - Mar 26, 2009 |
| 87 | Coraline (2009) - Mar 26, 2009 |
| 86 | Il y a longtemps que je t'aime (2008) - Mar 26, 2009 |
| 74 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Mar 26, 2009 |
| 67 | The Holiday (2006) - Mar 26, 2009 |
| 71 | The AristoCats (1970) - Mar 26, 2009 |
| 79 | The Jungle Book (1967) - Mar 26, 2009 |
| 75 | Redbelt (2008) - Feb 03, 2009 |
| 96 | The General (1927) - Feb 03, 2009 |
| 82 | Die Fälscher (2007) - Jan 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |