![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lacan2000 | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 75 | The Princess Bride (1987) - Aug 18, 2009 |
| 10 | American Pie 2 (2001) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Moonraker (1979) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Memoirs of a Geisha (2005) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Blood Diamond (2006) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 18, 2009 |
| 20 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Wyatt Earp (1994) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |