Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Before Midnight&q...
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Lacerda
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: Trindade / Goiânia, Goiás, Brazil
Recent Rankings
95 T6 In a Lonely Place (1950) - Jan 26, 2011
85 T2 Mystic River (2003) - Jan 03, 2011
85 T2 Fight Club (1999) - Jan 03, 2011
90 T5 The Tenant (1976) - Jan 03, 2011
95 T6 The Godfather: Part II (1974) - Jan 03, 2011
90 T5 Apocalypse Now (1979) - Jan 03, 2011
85 T2 The Graduate (1967) - Jan 03, 2011
85 T2 Raging Bull (1980) - Jan 03, 2011
95 T6 (1963) - Jan 03, 2011
95 T6 Pierrot le fou (1965) - Jan 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Lacerda. Why not go rank more films, then come back and check it out again?